Geen producten (0)

Contactgegevens

 

Heeft u een vraag? Of wilt u iets weten? Neem dan contact met ons op. We helpen u zo spoedig mogelijk. U bent natuurlijk ook altijd welkom in onze winkel in Lippenhuizen. Daar kunnen wij u persoonlijk adviseren en uw vragen beantwoorden. 

 


Openingstijden

Maandag gesloten
Dinsdag 09:00   – 18:00 uur
Woensdag 09:00   – 18:00 uur
Donderdag 09:00   – 18:00 uur
Vrijdag 09:00   – 18:00 uur
Zaterdag 09:00   – 17:00 uur
Zondag gesloten



Adres van onze winkel in Lippenhuizen

Kooistra Detectors B.V.
De Buorren 114
8408 HP Lippenhuizen
The Netherlands

 

Verzendadres voor reparaties

Kooistra Detectors B.V.
T.a.v. Karin Kooistra
Hoofdstraat 41
9693AE Bad Nieuweschans

 


Wij zijn in onze winkel van dinsdag t/m zaterdag tussen 09.00 en 17.00 uur (donderdag tot 21.00 uur) telefonisch bereikbaar op: 

+31 (0)513 465093


Of stuur een e-mail naar:

info@kooistra-detectors.com

 

Daarnaast kunt u de filiaalmanager Patty Kooistra bereiken onder:

+31 (0)640710866

Skype: patty.kooistra

 

Voor vragen wat betreft uw factuur of betaling kunt u Anouk Kooistra bereiken onder:

+31 (0)631978370

Of stuur een e-mail aan:

finance@kooistra-detectors.com

 

Heeft u advies nodig, of vragen over gebruikte detectoren? Dan kunt u Leo Kooistra bereiken onder:

+31 (0)621851708

 


Kooistra Detectors B.V. bankgegevens:

K.v.K. Leeuwarden: 57726108

B.T.W. nr: NL852708270B01

Bank: ABN Amro: NL74ABNA0602996333

 

Our international bank details:

 

Account name: Kooistra Metaaldetectoren

Account number: 602996333

Bank name: ABN AMRO

Bank address: Burgemeester Wuiteweg 12 - 9203 KK Drachten - The Netherlands

IBAN: NL74ABNA0602996333

BIC: ABNANL2A

 

Contact Gegevens van onze winkel in Bunde Germany

International Detector Center GmbH
Bunde-West 37
26831 Bunde
Deutschland 

Email: info@idc-detektor.de
Tel: +49 (0)49537082810
Website: www.idc-detektor.de

  


Uw contactpersonen       

Karin Kooistra Anouk Kooistra Patty Kooistra
Managing Director / CEO

Finance Manager

Manager Netherlands

info@idc-detektor.de finance@kooistra-detectors.com info@kooistra-detectors.com

 
Leo Kooistra Jan Willem Brand Luis dos Santos
Sales / Detector Expert Sales Manager NL Logistics Manager
 info@kooistra-detectors.com  info@kooistra-detectors.com logistics@idc-detektor.de
     
Andreas Kloskowski, M.Sc. Folkert Elema  Carsten Coordes
Marketing Manager  Sales Manager Marketing & Sales
marketing@idc-detektor.de sales@idc-detektor.de carsten.coordes@idc-detektor.de

Klaudia Cetler  Tino Fernandes  Semiha Celik Karadag
 Customer Support Manager Technical Service Manager  Customer Support Agent
klaudia.cetler@idc-detektor.de   technical.service@idc-detektor.de  customer.support@idc-detektor.de

 Gerson Bastos Holger Tiaden Klaas Kooistra
 Logistics Planner Logistics Planner Logistics & Sales
 logistics@idc-detektor.de  logistics@idc-detektor.de info@kooistra-detectors.com  

   
Laura Kos Heike Festers Micha Buß
Office Administrator Cleaning Service Garden and building service
laura.kos@idc-detektor.de    
 

Contactformulier
 
 
Facebook Twitter

Wij maken gebruik van cookies om onze website te verbeteren, om het verkeer op de website te analyseren, om de website naar behoren te laten werken en voor de koppeling met social media. Door op Ja te klikken, geef je toestemming voor het plaatsen van alle cookies zoals omschreven in onze privacy- en cookieverklaring.